Provádíme veškeré zateplovaní práce zateplovacími systémy MAMUT – THERM s fasádními izolačními deskami i lamelovými deskami z minerální vlny.

Pokud je u objektu provedeno kompletní zateplení, pak může tepelná úspora dosáhnout dvacet pět až padesát procent celkově vynaložených výdajů na vytápění.

Další možná úspora je zřetelná zejména snížením teploty v místnosti. Tyto přínosy ze zateplovacího systému se vyznačují právě trvalejším a dlouhodobějším charakterem. Tato investice do zateplení se vyznačuje velmi rychlou návratností.

Zateplování objektů se stalo v současnosti módním trendem, neboť přináší nejen energetické úspory, ale i samotný zateplovací systém někdy vyřeší nejeden problém s navlhlými stěnami, ale také problémy se vznikem plísní. Samotné zateplení výrazně redukuje tepelné namáhání celé konstrukce.

U takto zateplených objektů nedochází k promrzání zdí.

Další možné zlepšení se objevuje i na vzhledu exteriéru, který získá novou estetickou fasádu.

Zateplením Vašich fasád ušetříte nemalé finanční prostředky, které byste museli utratit za výdaje na vytápění. Zateplení přináší další výhody, které mohou být následující: do objektu se dostává nižší množství hluku z vnějšího okolí, uvnitř místností se udržuje dostatečné teplo, které neproniká ven.

V případě požadavku lze provést zateplení systémem dle požadavku zákazníka.

© NEMESOVI 2010. Designed by BARBARADESIGN.CZ, Code by FILIP HORAK. Jste naším návštěvníkem.