Dodávka a montáž plastových oken a dveří značky SALAMANDER, Brügmann, DECCO a VEKA k tomu doplňky : parapety vnitřní, parapety venkovní, žaluzie vertikální a horizontální.

Zaměření oken, poradenství, zednické zapravení.

Systémy:


Perfect VIP
Okna vyrobená v systému Perfect Vip z 5ti- komorového profilu fy.Brügmann AD.
Systém Perfect Vip disponuje plně rozvinutou technologickou konstrukcí v nejvyšších technických parametrech. Vyjímečné na tomto profilu je možnost dosažení nejvyšší termo-izolační hladiny u plastových oken.
Systém umožňuje použití odlehčených ocelových výztuh pro dosažení stability a odolnosti proti kroucení.

Prestige Ecoline
Okna vyrobená v systému Prestiže Ecoline z 5ti- komorového profilu fy.Brügmann AD.
Systém Prestige Ecoline disponuje plně rozvinutou technologickou konstrukcí v nejvyšších technických parametrech. Systém umožňuje použití ocelových výztuh, které zajišťují perfektní rozměrovou a tvarovou stálost i v provedení velkých rozměrů okenních výplní.
Prestige Ecoline je systém z reciklovaným jádrem.

Prestige VIP
Okna vyrobená v systému Prestiže Vip z 5ti- komorového profilu fy. Brügmann AD.
Systém Perfect Vip disponuje plně rozvinutou technologickou konstrukcí v nejvyšších technických parametrech. Systém umožňuje použití ocelových výztuh, které zajišťují perfektní rozměrovou a tvarovou stálost i v provedení velkých rozměrů okenních výplní.

Salamander SL
Nejnovější systém v nabídce 7-mi komorový profil.
Široká nabídka barev.

TermoLine AD Effect
TermoLine AD Effect je jeden z nejnovějších systémů. Vlastnostmi tohoto profilu jsou sněhová bělost, tvarová stálost a odolnost proti žloutnutí. Šířka profilu i počet komor se shoduje s nejnovějšími zvyklostmi na evropském trhu.

TermoLine AD Premium
TermoLine AD Premium je jeden z nejnovějších systémů. Profil se vyznačuje rozšířeným křídlem a sněhovým povrchem odolným proti žloutnutí.Systémy hliníkových výrobků:


Systém Econoline
ECONOLINE je systém bez tepelné izolace, určený pro výrobu vnitřních přepážek, jak plných, tak vybavených okny a dveřmi. Šířka profilů 51 mm o 6 mm více než je standardní šířka běžná na trhu) dává velkou volnost projektantům a komfort výrobcům. Systém umožňuje používat okenní komplety s tloušťkou 3 mm až 38 mm. Okenní tabule jsou montovány a utěsněny v drážkách křídel s použitím okenních lišt z hliníkových profilů a těsnění. Systém Econoline je kompatibilní s jinými systémy Aliplast: společné zasklívací lišty, těsnění, rohovníky a kování. V systému Econoline existuje verze dveřních profilů se speciálně profilovanou eurodrážkou na kování, která slouží k montáži upínacích drážkových závěsů. Určitým doplněním je podsystém INNERWALL, který se výborně hodí pro stavební úpravy kanceláří – je to hrubá kostra, do které jsou nastřelovány lakované lišty. Je zde možnost použití vnitřních žaluzií.

Systém Superial
Systém se zvýšenou schopností tepelné izolace. Zásluhou tříkomorových tepelných vložek, ústřednímu komorovému těsnění a speciálních zasklívacích těsnění systém dosahuje hodnoty součinitele UR < 2.0 W/m2K (materiálová skupina 1.0 podle normy DIN 4108). Hloubka okenních rámů a profilů pro trvalou zástavbu činí 75 mm. Hloubka okenních křídel je 84 mm. Systém Superial je založen na příslušenství (rohovníky, spojky typu T) a zasklívacích lištách a kování z jiných tepelně izolovaných systemů. Systém má velmi dobré akustické vlastnosti. Možnosti použití výplní o tloušťce 14-61 mm.

Systém Intruder
Tepelně izolovaný systém montáže oken a dveří, dvoukomorový (okna) nebo tříkomorový (dveře), kromě tradičních funkcí R, U, R/U existuje možnost projektování oken otevíraných a vyklápěných ven – v tom případě je pro tento typ oken nezbytné použití speciálních nůžkových ramen.
Tento systém je velmi populární na britských ostrovech. Hloubka rámů, okenních a dveřních křídel je 51 mm.

a jiné.

Záruka 60 měsíců a pozáruční servis.

Dodávka a montáž interiérových a exteriérových dveří značky Sapeli, Porta atd. Bezpečnostní dveře Sherlock atd. včetně dodávky dveřního kování.

© NEMESOVI 2010. Designed by BARBARADESIGN.CZ, Code by FILIP HORAK. Jste naším návštěvníkem.